На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Інші публікації

Уряд планує збільшити фінансування програми "Доступні ліки" на 250 млн грн, - Володимир Гройсман

Уряд України планує збільшити фінансування урядової програми "Доступні ліки", яка стартувала 1 квітня і передбачає забезпечення безкоштовними ліками хворих на цукровий діабет, астму та серцево-судинні захворювання, на ще 250 млн грн. Представляючи відповідне рішення, Глава Уряду Володимир Гройсман відзначив, що це забезпечить потребу у грошах  до кінця року. Відповідні пропозиції змін до державного бюджету будуть подані найближчим часом Верховній Раді.

 

 

"У змінах до бюджету, які ми будемо подавати найближчим часом в Парламент, ми передбачаємо збільшення на фінансування програми ще плюс 250 млн грн - це буде абсолютно, за нашими прогнозами, достатньо до кінця поточного року", - зазначив Прем’єр-міністр на засіданні Кабінету Міністрів.

Уряд також передбачить необхідну кількість коштів на наступний рік для того, "щоб кожен український громадянин, який потребує безкоштовних ліків, їх отримав", - запевнив Прем’єр-міністр.

 

11.05.2017 | 12:46

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249968029&cat_id=244274130

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2019 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio