На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Наукові публікації

Олександр Квіташвілі презентував в Брюсселі нову концепцію реформи системи охорони здоров’я України

 

В рамках візиту до Брюсселя Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі взяв участь у міжнародній конференції «Європейські дні розвитку», присвяченій обговоренню модальностей співпраці в контексті забезпечення всезагального розвитку, та вирішення глобальних проблем сучасності.

 

Під час виступу на сесії «Біженці та внутрішньо-переміщені особи: право на охорону здоров’я, право на життя» Олександр Квіташвілі поінформував присутніх щодо нової концепції реформи системи охорони здоров’я в Україні, а також про пріоритети діяльності Уряду України в контексті надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Міністр зауважив, що ситуація на сході України не зможе встати на заваді процесу реформ.

«Надаючи гуманітарну допомогу, чи то продовольством, чи то ліками, варто закуповувати цю продукцію на внутрішньому ринку», - наголосив Міністр. За його словами, Уряд України повинен відігравати у цьому процесі роль координатора, визначаючи тип необхідної гуманітарної допомоги та регіони, куди її необхідно спрямувати. Олександр Квіташвілі також окремо зазначив, що найкращим вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні буде припинення зовнішньої агресії та повернення переселенців у свої домівки.

Прес-служба МОЗ України 03.06.2015

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio