На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Інші публікації

МОЗ України залучає національних виробників та міжнародні організації до забезпечення ліками медичних закладів Сходу України

26.01.2015

За даними оперативного штабу при МОЗ України, у зв’язку з ескалацією бойового конфлікту на Сході України та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, в регіонах приведено у повну готовність 104 спеціалізовані бригади другої черги медицини катастроф з можливим терміновим виїздом до закладів охорони здоров’я Луганської та Донецької областей. Крім цього, у Києві сформовано 2 спеціалізованих загони лікарів-фахівців різного профілю загальною кількістю 63 особи, з яких планується направити 6 лікарів до закладів охорони здоров'я Луганської області (100% заявка Луганського регіону).

Також в Києві по закладах охорони здоров’я створено резерв ліжкового фонду хірургічного (150 ліжок), травматологічного (100 ліжок) та комбустіологічного (40 ліжок) профілів.

Найближчим часом до лікувальних закладів Луганської області з Вінницької, Львівської та Черкаської областей буде передано п’ять одиниць санітарного транспорту на базі автомобілю УАЗ-452А.

За запитом лікувальних закладів Маріуполя МОЗ України спільно із національними фармацевтичними виробниками сформували гуманітарний вантаж з необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення, серед яких розчини, антисептики, антибіотики, кровоспинні, знеболювальні, кровоспинні губки, шприци, системи для внутрішньовенних вливань тощо на загальну суму 247 тисяч гривень. Вантаж 25 січня 2014 року успішно доставлений в міську лікарню № 1 м. Маріуполь для подальшого його розподілу по закладах міста. Сьогодні очікується наступний транш гуманітарної допомоги на склади ДП «Укрвакцина» МОЗ України від українських виробників для подальшого розвезення по лікувальним закладам Донецького і Луганського регіону.

МОЗ України додатково звернулося до виробників лікарських засобів і виробів медичного призначення з проханням надати допомогу лікувальним закладам Донецького і Луганського регіону. Також, відновлені переговори з Українським Бюро ВООЗ про надання Україні стандартних медичних наборів (китів) для невідкладної допомоги при надзвичайних ситуаціях і масовому ураженні людей.

Прес-служба МОЗ України http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150126_g.html

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio