На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Інші публікації

МОЗ України та національні виробники доставили необхідні ліки до Маріуполя

26.01.2015

Відповідно до доручення на Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо невідкладного забезпечення медичних закладів Донецької та Луганської областей фахівці Міністерства охорони здоров’я України спільно з медиками Маріуполя проаналізували потребу міських закладів охорони здоров’я у ліках та медичних виробах.

Потребу лікарень у відповідних ліках було задоволено протягом декількох діб за рахунок гуманітарної допомоги від українських фармацевтичних виробників.

Гуманітарних вантаж на загальну суму в майже 250 тис. грн. у складі якого - знеболювальні та кровоспинні препарати, перев’язувальні матеріали, інфузійні розчини, вироби медичного призначення тощо - вже поставлено в лікувальні заклади Маріуполя для надання необхідної медичної допомоги пацієнтам міста.

Прес-служба МОЗ України http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150126_c.html

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio