На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
Публікації

Наукові публікації

Прем'єр-міністр України виступає за скасування експерименту в системі охорони здоров'я і системні зміни у цій сфері

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає за необхідне ліквідувати проведення так званого експерименту у системі охорони здоров’я, запроваджений минулим урядом. Про це він сказав під час зустрічі з промисловцями, підприємцями та роботодавцями в п’ятницю, 4 квітня.

Цей експеримент «непрацюючий абсолютно»: «Він звівся до арифметичного скорочення закладів охорони здоров’я і до арифметичного скорочення лікарів. І, до речі, навіть не скоротилися кошти на фінансування цієї сфери».

Він повідомив, що очікує від Міністерства охорони здоров’я «конкретного бачення проведення змін» у цій сфері. «Ми очікуємо, що новий Міністр запропонує концепцію разом із західними фахівцями. Це буде непростий процес, як і реформа у цілому соціальної системи», - сказав він.

Відповідаючи на запитання щодо введення податку на додану вартість у розмірі 7% на операції з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення, Арсеній Яценюк пояснив, що це нововведення покликано розвинути внутрішнє фармацевтичне виробництво, тому що воно не у конкурентних умовах. Щоб вітчизняні виробники розробляли препарати і продавали їх дешевше, ніж імпортні.

Він нагадав, що за попереднього уряду існувала схема, за якою «по інвойсу, по імпорту по 4$ завозили препарат, який коштує 1$». «Завищували інвойс, щоб не платити тут податок на прибуток, переганяли гроші за кордон».

«Введенням цього податку ми змусили тепер декларувати реальну вартість. Що повинно відбутися після введення цього податку? Стабілізація ціни».

«Фармацевтична мафія – відома річ у світі. І ми її повинні разом з нашими виробниками і з Міністерством охорони здоров'я і Держлікслужбою почати викорінювати».

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247177575

04.04.2014 | 14:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

<< Повернутись
Коментарі відвідувачів
Ваше ім’я*:
Ваш E-mail:
Текст коментаря*:
captcha image loading...
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio