На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
RSSНовини

Новини

З Днем фармацевтичного працівника !

Нині – черговий місяць доленосного шляху до Перемоги, великий і драматичний відрізок шляху, сповнений втратами й болем, люттю і безкомпромісністю і водночас – єдністю й стійкістю, людяністю і взаємодопомогою, безумовною вірою у нашу ПЕРЕМОГУ.

Напередодні професійного свята - Дня  фармацевтичного працівника, Асоціація Виробники ліків України відмічає, що вітчизняні фармацевти, в тому числі підприємства-члени АВЛУ, успішно продовжують свій виробничий шлях, попри все лишаються  сильними, об’єднаними, впевненими у своїй місії звільнення сучасного світу від  середньовічного варварства рашизму.

Добрих справ на  рахунку фармацевтів не злічити: вони були і до війни, а в тривожні  часи з лютого 2022 року –  лозунг сучасної благодійності Роби добро і говори про це став щоденним буттям для кожного з них.

Благодійництво, спонсорство, меценатство, волонтерство – доповнили  назви професій фармгалузі  і, завдяки їх зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим.

Висловлюю слова подяки фармацевтичній спільноті від свого імені і від імені кожної людини за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує!

Нехай благородна благодійна ноша буде легкою, нехай труд фармпрацівників  цінують і поважають, а енергія переповнює кожного!

          ПЕТРО БАГРІЙ,
Президент Асоціації 
Виробники ліків України


 

 

<< Повернутись
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2024 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio