На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
RSSНовини

Новини

Щорічний конкурс професіоналів “Панацея”

АВЛУ вітає проведення щорічного конкурсу

професіоналів фармацевтичної галузі України “Панацея”

 

        Славною багаторічною традицією української фармацевтичної галузі України є щорічний конкурс професіоналів – “Панацея”. “Панацея проводиться з 1999 року.
Церемонія нагородження переможців припадає напередодні професійного свята - Дня фармацевтичного працівника.

В основі конкурсу і його головною складовою є аналітичні та маркетингові дослідження, які проводять і надають аналітичні компанії-партнери.

“Панацея” - це визначна подія у світі ФАРМИ. Подія якою захоплюються, про яку сперечаються, але яка нікого не залишає байдужим. Великий вплив на позитивний розвиток галузі в цілому відіграє професіоналізм фахівців, які в ній працюють.
Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, сприяє розкриттю професійного потенціалу.

 

Переможці конкурсу “Панацея” нагороджуються:

Дипломом та бронзовою статуеткою богині “Панацеї”


Названа ім'ям давньогрецької богині зцілення доньки бога лікування. Згідно з легендою, він був повалений Зевсом за те, що піднімав мертвих. Людство охопив відчай, але дочка загиблого цілителя продовжила справу батька, і повернула людям: надію.

ПАНАЦЕЯ -  це ім'я навіки стало символом перемоги і успіху.

Скульптура створена талановитим скульптором Андрієм Зігурою, який працює в жанрі малої і середньої скульптури з бронзи. За характерною манерою виконання скульптури і обробкою у металі роботи автора можна легко впізнати. У них немає другорядних деталей - від рис обличчя персонажа до історично достовірних орнаментів на одязі.

 

Детальніше : http://panaceja.ua/

<< Повернутись
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio