На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
RSSНовини

Новини

17-19 жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VIII Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo.

 

VIII Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo. Це єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва: від розробки субстанцій та контролю якості сировини, устаткування для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів і підбору персоналу.

 

Організатор виставки – компанія LMT

 

Захід проходить за підтримки і сприяння Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України.

 

Мета виставки – в сучасних реаліях сприяти:

·    встановленню ділових контактів між виробниками, постачальниками обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості та підприємствами галузі;

·    обміну досвідом між фахівцями;

·    об’єднанню науково-технологічного потенціалу фармацевтичної промисловості для розвитку і зміцнення галузі.

 

Тематичні напрями виставки:

·    виробниче та невиробниче обладнання

·    сировина та інгредієнти

·    упаковка та пакувальне обладнання

·    лабораторно-аналітичне обладнання

·    комплексні рішення для фармацевтичних підприємств

·    технології «чистих приміщень»

·    технології для виробництва косметичної продукції

·    технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки у фармацевтичному виробництві

·    промислове холодильне та кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств

·    послуги для компаній фармацевтичної індустрії

·    навчання та підготовка персоналу

 

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання та технологічних рішень для фармацевтичної промисловості.

В 2016 році у виставці брали участь: «Бютлер&Партнер», «Михайло Курако», HARKE PharmaGmbH, «МАРКЕЗІНІ ГРУП УКРАЇНА», «ФАРММАШ», IMA SpA, Rommelag AG, ОМАГ С.Р.Л., Термодистиляція РВ, «Система Лтд.», ІНОКСПА УКРАЇНА, «БВТ Україна», «ТК «Аврора», ECI Packaging Ltd (USA), «Ароніс Кодінг-Системи», CAMPAKPOLAND, SEFAR AG, «СИСТЕМИ ЧИСТОЇ ВОДИ», «ПС «ФАРМПРОМ», НВП «Електрогазохім», Юнайтед Фільтрз, MediBalt Ltd, «КІТМЕД» ВФ та багато інших.

Серед торгових марок, представлених на PHARMATechExpo-2016: KINEMATICA, COMAS, Frewitt, Fuchs, Bergami, RussellFinex, RieraNadeu, GDN, Cora, L.B.Bohle, KorschAG, OptimaPharma, Heinollsemann, Waldner GmbH & Co.KG, SarongS.p.A., Seidenader, GUK, NETZSCHVakumix, BELIMEDSAUTERAG, MG2, PerfectPack, BASF, JRSPharma, Cognis, Magnesia, Ajinomoto, Pharmacoat, Metolose, HPMCphthalate, AQOAT, L-HPC, PVP, Gohsenol, Cellets, Shellac, PEO, MCC, Carbomer, Steriline, Romaco та багато інших.

 

Відвідувачі виставки – керівники та фахівці провідних вітчизняних виробників фармацевтичної продукції.

 

Платформа PHARMATechExpo забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнавання бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

 

Під час роботи виставки в рамках науково-практичної програми «Дні фармацевтичної промисловості» відбудуться конференції, семінари, круглі столи, презентації обладнання в дії.

 

Вхід вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки PHARMATechExpo:

www.pharmatechexpo.com.ua

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

про Міжнародну виставку PHARMATechExpo 2016 року

 

120 компаній-учасниць з 13 країн

1826 зареєстрованих фахівців із всіх регіонів України та зарубіжжя

6 науково-практичних заходів

2432 м2 виставкової площі

 

Дізнайтесь більше про сучасні інноваційні технології фармацевтичної індустрії – відвідайте VIII Міжнародну виставку обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

17-19 жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київ, вул. Салютна, 2-Б!

 

Детальна інформація:

Тел./Факс: +380 (44) 206-10-19, 206-10-16

marketing@pharmatechexpo.com.ua

 

www.pharmatechexpo.com.ua

 

 

<< Повернутись
Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2023 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio