На сьогодні АВЛУ об'єднує 7 провідних виробників ліків України Додати до обраногоДодати до обраного     Мапа сайтуМапа сайту
Новини Про асоціацію Нормативно-правова база Ліцензійні умови Міжнародні стандарти Публікації Питання/Відповідь Контакти

Члени АВЛУ

Архів новин
RSSНовини
| Новини | Новини асоціації | Архів новин | Всі |

Новини

Вітання переможцям конкурсу “ПАНАЦЕЯ”
Вітання переможцям конкурсу “ПАНАЦЕЯ”
Читати далі >>

Новини

Вітання з Днем фармацевтичного працівника
Вітання з професійним святом
Читати далі >>

Новини

Про участь в засіданні робочої групи з опрацювання деяких проектів постанов Кабінету Міністрів України
У Міністерстві охорони здоров’я під головуванням заступника Міністра-керівника апарату Богачева Р.М. 29 серпня п.р., відбулося засідання робочої групи з опрацювання деяких проектів постанов Кабінету Міністрів України, склад якої затверджено наказом МОЗ від 10.07.2012 №174-Адм (із змінами).
Читати далі >>

Новини

Вітання до Дня Незалежності

Читати далі >>

Новини

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про лікарські засоби” (щодо якості генеричних лікарських засобів), за реєстр.№2199а від 04.06.2013
Апаратом Верховної Ради України 4 червня п.р. зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України “Про лікарські засоби” (щодо якості генеричних лікарських засобів), за реєстр.№2199а від 04.06.2013, прийняття якого є вкрай важливим для фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України.
Читати далі >>

Новини

“Про внесення зміни до Порядку видачі дозволів на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів”
Асоціація “Виробники ліків України” звернулася до Віце-прем’єр-міністра України Грищенка К.І. за проханням допомогти у вирішенні нагального питання, яке постало перед вітчизняними виробниками ліків при ввезенні в Україну фармацевтичних субстанцій для виробництва лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.
Читати далі >>

Новини

К.Грищенко: Фармацевтична галузь України може стати локомотивом української економіки
13 червня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь у панельній дискусії «Нові вимоги до якості на фармацевтичному ринку України: перспективи для іноземного бізнесу» в рамках міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners».
Читати далі >>

Новини

ВІТАННЯ колегам
Вітання з Днем медичного працівника!
Читати далі >>

... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 27

Публікації

Корисні посилання
 


© Copyright, 2020 - АВЛУ
При копіюванні та використанні будь-яких матеріалів з даного сайту, активне посилання на www.avlu.org.ua обов'язкове.
Україна, 01001, Київ,
Костьольна, буд. 7, оф.11.
Контактні телефони : (044) 278-17-02
Designed by Stearling Studio